26. 10. 2014

Posvícenský fotbal 2014

Posvícenské fotbalové utkání ženatí : svobodní přineslo řadu zajímavých událostí. Hned na začátku utkání se svobodní ujali vedení 2:0, posléze 4:2, aby poločas skončil smírně 4:4. Do začátku druhé půle měli výborný start ženatí, kteří se ujali vedení 6:4, aby poté dotáhli vítězství v poměru 8:7 do závěrečného hvizdu. Pro diváky, kterých přišlo skoro 40, to byl určitě zajímavý zápas. TJ Pustá Kamenice děkuje všem přítomným divákům za návštěvu tohoto utkání a hráčům poté za odvedený výkon.  Mužstva nastoupila v těchto sestavách: ženatí: Karel Chvála, Milan Černý, Tomáš Dědič, Milan Sršeň, David Sršeň, Marek Černý, Miloš Černý, Miroslav Tušla. Svobodní: Martin Smažil, Jaromír Obrovský, Michal Obrovský, Martin Tušla, Jan Hubač a Zdeněk Pecina. Branky vstřelili: za ženaté : Marek Černý 6 x, Sršeň David 1 x, Černý Milan 1 x. Za svobodné, Obrovský Michal 2 x, Obrovský Jaromír 2 x, Hubač Jan 1 x, Tušla Martin 1 x, Pecina Zdeněšk 1 x.