9. 3. 2018

Pustá Kamenice : Jedlová 2:5

V posledním a třetím rozhodujícím semifinálovém utkání naši hokejisté prohráli s Jedlovou 2:5 a v AHL Polička si tak zahrají o konečné třetí místo. Naši hokejisté ještě dvě minuty před koncem zápasu prohrávali pouze 2:3. Poté šli do rizika, odvolali brankáře, branku bohužel nevstřelili a dostali dvě branky do opuštěné klece. Obě branky za naše mužstvo vstřelil Jiří Gregor ml. (třetiny: 1:1;0:2;1:2). V neděli 11.3.2018 od 16:00 hodin si zahrají s celkem Borovnice v jediném utkání o konečné třetí místo.Tímto zveme všechny fanoušky na nedělní zápas o bronz. Je to poslední utkání celé sezóny. Hokejisté děkují všem fanouškům, kteří je podpořili jak v dnešním utkání tak i po celou sezónu v AHL Polička.