7. 9. 2013

Tenisový turnaj ve čtyřhře 2013 - 2. ročník

Tělovýchovná jednota Pustá Kamenice uspořádala ve dnech 7.-8.9.2013 druhý ročník tenisového turnaje ve čtyřhře. Turnaje se zúčastnilo celkem osm dvojic, které byly nalosovány do dvou skupin po čtyřech. Do semifinále turnaje postoupili pouze vítězové skupin, čtvrtfinále si zahrály dvojice z druhých a třetích míst ve skupinách. Vítězové těchto čtvrtfinalových zápasů postoupili do semifinále. Dva vítězní semifinalisté postoupili do finále, poražení se utkali o končené třetí místo. Na fotografiích je všech osm soutěžících párů, celková fotografie soutěžících dvojic, foto rodiny Černých, fanoušků a fanynek. Turnaj provázelo nádherné a slunečné letní počasí ( 24°). Na prvním místě se umístila dvojice Josef Chalupník, Jaromír Vařečka, která v nedělním finále porazila dvojici David Sršeň, Milan Černý. Na konečném třetím místě skončila dvojice Marek Černý, Miloš Černý, která v souboji o třetí místo porazila dvojici Jiří Gregor, Jaromír Gregor. Výkonný výbor děkuje všem tenistům za účast na turnaji a za předvedené výkony, divákům pak za návštěvu turnaje a podporu svých párů.