22. 5. 2019

Požární ochrana očima dětí 2019

V měsíci březnu se naše děti zúčastnily výtvarné části soutěže Požární ochrana očima dětí 2019. Do okresního kola jsme poslali celkem 12 prací ve 4 kategoriích. V okresním kole zaujaly obrázky třech našich dětí, a to obrázek Ondry Žembery, který získal v kategorii M1 (MŠ 3 – 4 roky) 1. místo, a obrázek Jiříka Zahálky, který ve stejné kategorii, získal 2. místo. Ze starších dětí odbornou porotu zaujal obrázek Matěje Zahálky, který ve své kategorii ZŠ 2 (3.- 5. tř. ZŠ), získal 1. místo. Předání ocenění proběhlo 6. 5. 2019 na stanici HZS ve Svitavách. Všechny tři obrázky postoupily i do kola krajského a i zde jsme bodovali. Matěj Zahálka získal ve své kategorii 2. místo. Slavnostní předávání ocenění krajského kola 45. ročníku této soutěže proběhlo v Kulturním zařízení města Choceň ve čtvrtek 15. 5. 2019. Celkem se této soutěže v našem kraji zúčastnilo 2204 dětí z 68 škol a 76 sborů dobrovolných hasičů, je pro nás velkou ctí, že právě náš sbor má již poněkolikáte úspěšného malíře i v tomto kole soutěže. Všem třem chlapcům děkujeme za reprezentaci našeho sboru a přejeme jim mnoho dalších úspěchů!

Lenka Tomášková, SDH Pustá Kamenice

Fotogalerie