8. 12. 2019

Výroční schůze SDH Pustá Kamenice 2019

V sobotu 7.12. se uskutečnila výroční schůze pro dospělé. Na úvod děti předvedly svůj kulturní program, a pak již mohla schůze probíhat běžným způsobem. V jednotlivých zprávách byla shrnuta veškerá činnost i hospodaření našeho sboru. Následovala volba nového výboru a diskuze. Během ní promluvili i přítomní hosté – starosta a místostarosta naší obce, dále pan Pavel Říha, zástupce našeho okrsku a zároveň náměstek starosty okresního sdružení hasičů. Svou přítomností nás potěšil i Josef Bidmon, starosta našeho krajského sdružení hasičů a zároveň vedoucí ústřední odborné rady mládeže SH ČMS, svými milými slovy nás za klub seniorek pozdravila i paní Růžena Nováková. Po ukončení schůze následovalo občerstvení a zhlédnutí videa z letních oslav, které připravil Petr Novák. Všem, kteří přijali naše pozvání, i všem členům, kteří se výroční schůze zúčastnili, děkujeme.

Lenka Tomášková

Foto: Jan Brokl st.

Odkaz:https://www.facebook.com/jan.brokl.56/videos/456873611694218/

Odkaz:https://janbrokl.rajce.idnes.cz/VYROCNI_SCHUZE_SDH_2019/

Fotogalerie