3. 4. 2022

Kostěnické hrátky 2022

V sobotu 2. 4. 2022 odjela naše přípravka po dvouleté odmlce do Kostěnic soutěžit o co nejlepší umístění v soutěži Kostěnické hrátky s hasičátky. Děti soutěží v motání hadic C na čas, v určování technických prostředků, ve štafetě zapojování hadic a ve štafetě s nejrůznějšími překážkami. Náš sbor odjeli reprezentovat Honzík Tomášek, Martinka Husáková, Anička Suchá, Mireček Fajmon, Eriček Novák a Viktorka Nováková. Viktorka soutěžila společně s dětmi z Horní Sloupnice, které si ji velmi pochvalovaly. Naše družstvo si nakonec vybojovalo 8. místo z 24 družstev z celého Pardubického kraje, které bylo zařazeno ve zlatém pásmu, děti si tak přivezly zlaté medaile. Viktorka si při své premiéře vybojovala s družstvem Horní Sloupnice místo 17. Dětem blahopřeji a děkuji za reprezentaci našeho sboru i obce. Děkuji také Alče Husákové a Janu Tomáškovi za trénování s dětmi a jejich doprovod na soutěž.

za SDH Pustá Kamenice Lenka Tomášková

Fotogalerie