V sobotu 28. 2. 2026 jsme společně vyrazili vlakem do Poličky, kde jsme zhlédli úžasnou výstavu nazvanou Hoří! Tato výstava vznikla u příležitosti oslav 150. výročí založení SDH Polička. Děti i dospělí si nejen mohli prohlédnout vystavenou techniku, ale také si mohli zkusit vylézt po tyči jako profesionální hasiči, ošetřit zraněného, vyzkoušet si, zda ovládají znalosti, které musí mít mladí hasiči pro závod hasičské všestrannosti a brannosti. Věřím, že všichni účastníci si výstavu užili!
Za SDH Lenka Tomášková