V neděli 21. 6. jsme vyjeli na další soutěž. Bohužel jsem jela jenom já - Terka Sejkorová s tátou Jirkou Sejkorou. Tentokrát jsme jeli do Sněžného na TFA. Je to fyzicky náročná disciplína. Při této disciplíně se roztáhne hadice s proudnicí, přeskočí se a podleze překážka celkem 3x. Pak se přetáhne barel s vodou (10 l) a vrátí se na původní místo. Poté následuje 20 úderů do hamrboxu s 4 kg palicí. Poznávání celkem 6 optických signálů, smotání hadice do bedny, přeskočení bariéry a přetáhnutí pneumatiky. To celé se běží s 10 kg na zádech. Asi nejnáročnější z celého dne bylo to úmorné čekání a teplo, které dosahovalo až 32° C. Ale nakonec to nedopadlo vůbec špatně, protože jsem se umístila na 1. místě z 8. dorostenek. Cenu dostali také vedoucí, takže ani jeden z nás neodjel domů z prázdnou.
Za SDH Terka Sejkorová