16. 12. 2012

Liga okresu Svitavy v požárních útocích

Liga, které se děti z našeho sboru zúčastnily, začala jarními soutěžemi na různých místech našeho okresu a skončila právě Mladějovským pohárem. Na začátku bylo krušno, časem 31,94 jsme si mysleli, že nemůžeme konkurovat silnějším soupeřům, ale poslední soutěž ukázala, že na to máme a čas 23,27 děti přiblížil k těm lepším týmům. Není to ještě úplně to pravé, ale stačí málo a třeba se povede i malý zázrak. Všechny děti ze sebe vydaly vše, co se zatím naučily a jejich celoroční snaha byla oceněna 10. místem na okrese Svitavy z celkových 28 zúčastněných družstev. Proto jim náleží velký dík za reprezentaci nejen našeho sboru, ale i celé vesnice v okresní soutěži mladých hasičů, ale i obdiv za odvahu, že když se něco nepovedlo, tak se nevzdaly a bojovaly dál.                                                 

 Za SDH Jiří Holec 

Přílohy

Fotografie  [pdf, 418.2 KB]