30. 6. 2013

KRAJSKÁ HASIČSKÁ SOUTĚŽ TRUTNOV

Práce s dětmi v našem sboru nese úspěchy i prohry, ale nyní se nám povedl úspěch nebo spíše menší zázrak. Po soutěžích ve Velkých Opatovicích a Poličce ve štafetě jednotlivců na 60m, byla vybrána jedna členka našeho sboru na krajské závody. Tou nominovanou byla Michaela Holcová, která se dne 15.6.2013 zúčastnila krajských závodů v Trutnově ve štafetě jednotlivců s překážkami na 60m. Protože jsme se však nacházeli v pracovním vytížení, odcestovala s dvěma členkami hasičského sboru z Pomezí. Počasí všem přálo a na závodech nás dobře reprezentovala a neztratila se v silné konkurenci ostatních závodnic. Po dvou startovních pokusech v této soutěži obsadila 54 místo z 80 zúčastněných a vybraných závodnic z celého kraje. Tato soutěž alespoň potvrdila,že naše děti mají na to,aby se mohly zúčastňovat soutěží mimo náš okres a tak reprezentovat náš sbor i vesnici.

Za SDH Jiří Holec
 

Fotogalerie