27. 12. 2017

Přátelský zápas Pustá Kamenice - Stará garda Betlém Polička 7:4

Naši hokejisté na první svátek vánoční sehráli přátelské utkání s celkem staré gardy Betlém Polička. Po slušném výkonu naši zvítězili 7:4, když branky za naše mužstvo vstřelili: David Zeman 4x, Adam Pekař 1x, Marek Černý 1x a Oplištil Zbyněk 1x. První třetina byla vyrovnaná a skončila 2:2. Ve druhé třetině naši vstřelili tři branky a do šatny se odcházelo za stavu 5:2. Třetí třetina opět skončila remízou 2:2 a naši se tak mohli těšit z celkového vítězství 7:4. Famózní výkon v utkání podal náš brankář Karel Chvála. Hokejisté děkují 30 fanouškům, kteří je v tomto utkání přišli podpořit. Utkání bylo sehráno jako odveta za pouťové utkání ve fotbale, kde jsme se stejným soupeřem na pouťovou neděli v Pusté Kamenici prohráli 6:8.