V letošním roce jsme opět uspořádali výlet pro děti, rodiče a prarodiče. Letos to byl víkend 20-21.6. Tentokrát jsme vyrazili z Pusté Kamenice. Cestou jsme se zastavili na loveckém zámečku Karlštejn, kde jsme si mohli dát zmrzlinu a jiné chlazené nápoje. Odtud jsme pokračovali přes Zkamenělý zámek a vystoupali na Bubnovaný kopec (nejvyšší vrchol okresu Svitavy). Pak už jsme klesali až k rybníku na Březinách. Tady se většina výletníků ochladila v místním rybníku a následně ochutnala různé dobroty připravené našimi kamarády ze Březin. Následně jsme došli do školy, kde na nás čekalo výborné občerstvení v podobě pečené kýty a nápojů různých příchutí, které pro nás tentokrát vykouzlilo duo Kašpar brothers. Patří jim za to velké poděkování. Odpoledne jsme strávili různými hrami. Nejdříve soutěžily děti, ale tentokrát došlo i na soutěžení dospělých, takže byla opravdu legrace. Celé to zdárně dokumentoval Petr Novák. Druhý den jsme dobře posnídali a po úklidu vyrazili lesem směr Pustá Rybná, kde jsme měli domluvený oběd. Posilněni a osvěženi jsme vyrazili lesem domů. Cesta byla poměrně náročná, jelikož teplota během dne vylezla nad 30°C. Došli jsme vyčerpaní, ale v pořádku. Děkujeme všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na zdárném průběhu akce. Děkujeme za přichystání pomazánek Zdeňkovi a Václavovi, Marcele a Honzovi za utopence, dětem za přichystání soutěží a Patrikovi Chválovi za odvoz batohů a stanů.
Za TJ Pustá Kamenice Jan Tomášek